خدمات سلف‌سرویس و بوفه‌های دانشجویی

 

-          سلف‌سرویس این مرکز یک وعده غذایی (ناهار) برای دانشجویان طبخ و با نرخ فعلی 8000 ریال به علاوه 500 ریال هزینه ظروف یکبار مصرف توزیع می‌نماید.

-      هزینه اقلامی مانند ماست، دسر، نان، نوشابه و... علاوه بر قیمت غذا، بر عهده دانشجویان می‌باشد که از طریق بوفه‌های دانشجویی بخش خصوصی توزیع می‌گردد.

 

-      امکان رزرو غذا به صورت اینترنتی و یا از طریق دستگاه های اتوماسیون تغذیه وجود دارد. دانشجویان محترم می توانند با ورود به سایت مرکز و از طریق لینک سامانه سلف اقدام به رزرو یا حذف غذا در موعد مقرر ‌نمایند. دانشجویان لازم است تا ساعت 12 روز پنج شنبه هر هفته، غذای مورد نظر در هفته بعد خود را رزرو نمایند.

 شارژ کارت اتوماسیون تغذیه بر عهده خود دانشجو می‌باشد. شایان ذکر است به جز سیستم اتوماسیون تغذیه و رزرو اینترنتی غذا به هیچ‌وجه غذای روزانه بصورت نقدی یا ژتون در اختیار دانشجو قرار داده نمی‌شود.

 

-           ساعات توزیع غذا همه روزه از ساعت 11 لغایت 13 می‌باشد و در ساعات قبل یا بعد از آن سلف‌سرویس تعطیل می‌باشد.

 

-           برنامه غذایی دانشگاه شامل چلوخورشت سبزی، چلوخورشت قیمه، چلومرغ، چلوکباب، استانبولی‌پلو و به تناسب فصل چلوخورشت بادمجان و چلوخورشت لوبیاسبز می‌باشد.

 

-      در کنار سلف دانشجویی رستوران آزاد زیتون و بوفه‌های دانشجویی وجود دارد که انواع غذا، خوراکی‌ها، ساندویچ، غذای آماده و غیره را با نرخ متعارف عرضه می‌نماید.

 

 

مراحل تهیه کارت تغذیه و رزرو غذا:

 

1- مراجعه دانشجو به مسئول سلف (آقای رحمتی) با همراه داشتن کارت دانشجوئی یا پرینت انتخاب واحد جهت دریافت کارت تغذیه

 

2- مراجعه به لینک سامانه سلف در صفحه اصلی وب سایت و یا استفاده از لینک مستقیم به آدرس http://188.136.151.30

 

3- ورود به سامانه با نام کاربری: شماره دانشجوئی و کلمه عبور: 1

 

4- تغییر کلمه عبور

 

5- شارژ کارت به مبلغ مورد نظر و رزرو هفتگی غذا

 

کارت تغذیه به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می گیرد که در زمان تسویه حساب باید آن را عودت دهند. هزینه صدور کارت المثنی 50000 ریال می باشد.

 

پنج شنبه 23 آذر ماه 1396
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا