تصويرگردان
متن / HTML
كاربران OnLine
كاربران فعال بازديد كندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 64
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 64

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1052937
Visitors بازديد هاي امروز: 134
Visitors بازديد هاي ديروز: 332
Articles
RSS
 
روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد.(حضرت امام خامنه ای (مدظله)) . این روز به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به جامعه خدوم و پرتلاش مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه ها، تبریک می گوییم.
مدارس دبستان و پیش دبستانی سما خمینی شهر در نظر دارد دوره های آموزشی مهارت های شغلی و مهارت های زندگی را به روش کارگاهی به دانش آموزان آموزش دهد. این کار با استفاده از فضای آموزش استاندارد و استعداد سنجی و حرفه آموزی و استفاده از مربیان و دبیران مجرب و هنچنین برگزاری اردوهای آموزشی و تفریحی انجام خواهد شد. همچنین ثبت نام با تسهیلان وام قرض الحسنه بانک رسالت انجام خواهد شد. برای توضیحات بیشتر به آدرس خمینی شهر ، بلوار دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر مراجعه فرمایید......عکس خبر را باز کنید.
در پایان ماه مبارک شعبان و اعیاد شعبانیه امسال جشن پایان سال تحصیلی 98-97 در تاریخ 14 اردیبهشت ماه در سالن شهید آوینی واحد دانشگاهی ، دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر برگزار شد. این جشن با حضور دانش آموزان، اولیا و پرسنل و معلمان سما خمینی شهر برگزار شد.
به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم، دانش آموزان سما خمینی شهر اقدام به برپایی مراسم جشنی با هدف تقدیر و تشکر از معلمان خود نموداند. در ابتدای این مراسم دانش آموزان مراتب تقدیر و تشکر از زحمات معلمان و مسولین مدرسه را انجام دادند . در ادامه مراسم مسولین سما در خصوص مقام معلم بیان کردند:«پاسداشت روز معلم، پاسداشت ارزش‌های معنوی و فرهنگی جامعه علمی است. از این رو با بزرگداشت این ایام خجسته، برای این عزیزان، سعادت و سلامت از درگاه حق را خواستاریم »
سید محمد باقر محمدی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر با حضور همکاران واحد سما خمینی شهر به آموزش و پرورش خمینی شهر رفتند و به مدیر و تمام پرسنل آموزش و پرورش به مناسبت روز معلم و هفته بزرگداشت مقام معلم گل و شرینی اهدا کردند. برای مشاهده عکس خبر بر روی عکس خبر کلیک کنید...
دکتر پیمان داوری ، رئیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر ازمرکز سما و مدارس سما بازدید کردند. رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر در بازدید رئیس واحد دانشگاهی از مرکز سما گفت: قرار گرفتن مدارس و آموزشکده به صورت متمرکز در داخل سایت دانشگاه سبب هم افزایی پتانسیل ها و پیوند مدرسه با دانشگاه می گردد و اولیا دانش آموزان رایحه دانشگاه را از مدارس استشمام می کنند. سید مخمد باقر محمدی از سما خمینی شهر به عنوان بام شهر یاد کرد و افزود موقعیت مکانی و امکانات در اختیار مدارس همراه با کادر آموزشی مجرب برند سما را در شهرستان مورد اعتماد و استقبال مردم و مسئولین قرار داده است. همچنین افزودند مشارکت دانشجویان رشته های گرافیک ، طراحی دوخت و معماری در طرح درآمد زایی غیرشهریه ای ، تولید لباس فرم و زیباسازی فضای مرکز و همچنین امکان ادامه تحصیل همزمان اولیا و فرزندان آنان بعنوان دانشجو و دانش آموز از دیگر مزیت های این پیوند است.
مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر در اقدامی گسترده کمک های مالی و جنسی مرکز سما ،دانش آموزان و دانشجویان را جمع آوری کرده و با کمک کانون های دانشجویی هلال احمر به مناطق سیل زده ارسال کرده است. امداد رسانی به مردم سیل زده در چنین شرایط بحرانی مهم‌ترین وظیفه انسانی تمامی هموطنان است که مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر با تمام توان آماده خدمت به هموطنان سیل زده می باشد.
انتصاب شایسته جناب آقای دکتر پیمان داوری را به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر، تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
سید محمد باقر محمدی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر در دیدار با رئیس اتاق اصناف و اعضا اتاق اصناف گفت: با توجه به این که مدارس و آموزشکده سما خمینی شهر در سایت واحد دانشگاهی مستقر هستند و دارای پتانسیل و ظرفیت بالقوه و از پیشتازان مدرسه دارای محسوب می شوند می توان از تجارب و توانایی های آن در برگزاری دوره های مهارتی استفاده کرد. همچنین شرایط لازم برای ثبت نام و ادامه تحصیل فرزندان همکاران اتاق اصناف در مدارس و آموزشکده سما مهیا است. وی با بیان اینکه پیوند سما و واحد خمینی شهر از مقطع ابتدایی تا دانشجویی و بویژه در مقطع دکتری نشان از مدیریت فکور ورکارآمد در دانشگاه است که جای دارد از تلاش خوب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر و مسئولان در بخش های مختلف که با همدلی چنین شرایط خوبی را فراهم کرده اند قدردانی کنم.
رئیس اتاق اصناف شهرستان خمینی شهر در بازدید خود از امکانات و تجهیزات مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر در بازدید خود از امکانات و تجهیزات مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر به همراه اعضا اتاق اصناف گفت: با توجه به اینکه مدارس و آموزشکده سما خمینی شهر در سایت واحد دانشگاهی مستقر هستند و دارای پتانسیل و ظرفیت بالقوه و از پیشتازان مدرسه داری محسوب می شوند می توان از تجارب و توانایی های آن در برگزاری دوره های مهارتی استفاده کرد. سید محمد باقر محمدی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر نیز با استقبال از انتقال تجارب و تعامل دو طرفه تاکید کرد که این مرکز آمادگی لازم برای برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارتی را با توجه به سیاست های سازمان سما مبنی بر تبیت نیروهای تکنسین و مهارتی را دارد.....برای مشاهد عکس خبر بر روی عکس کلیک کنید.
مسئولین نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان خمینی شهر و فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهر درچه با خانواده شهدای مدافع وطن(شهیدان یحیی براتی، ابراهیم براتی و حسنعلی ترکیان) دیدار و گفتگو کردند. سید محمد باقر محمدی رئیس نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند امروز ارزش زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و ما نیز باید پیرو راه شهیدان باشیم. وی افزودند : منازل شهدایی که امروز سعادت داشتم وارد آن بشوم قطعا جایگاهی از بهشت است و ما باید قدر آن را بدایم. ایشان در پایان از فرزاندان شهدای مدافع وطن خواستند تا راه پدران خود را ادامه دهند و افزودند نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان آماده ارایه همکاری در زمینه های قرآنی، فرهنگی و مذهبی با خانواده های شهدا را دارد. سرهنگ منصوری فرمانده سپاه ناحیه درچه نیز از شجاعت و دلاوری شهدای مدافع وطن سخن گفت و خاطرات خود با آن شهیدان را بیان کرد. برای مشاهد عکس خبر بر روی عکس کلیک کنید.
1 2
ساير سايت ها
ساير سايت ها
ساير سايت ها
ساير سايت ها
ساير سايت ها
چهارشنبه 01 خرداد ماه 1398
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا