كاربران فعال بازديد كندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 3
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 3

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1042782
Visitors بازديد هاي امروز: 22
Visitors بازديد هاي ديروز: 351
RSS
 
دکتر پیمان داوری ، رئیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر ازمرکز سما و مدارس سما بازدید کردند. رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر در بازدید رئیس واحد دانشگاهی از مرکز سما گفت: قرار گرفتن مدارس و آموزشکده به صورت متمرکز در داخل سایت دانشگاه سبب هم افزایی پتانسیل ها و پیوند مدرسه با دانشگاه می گردد و اولیا دانش آموزان رایحه دانشگاه را از مدارس استشمام می کنند. سید مخمد باقر محمدی از سما خمینی شهر به عنوان بام شهر یاد کرد و افزود موقعیت مکانی و امکانات در اختیار مدارس همراه با کادر آموزشی مجرب برند سما را در شهرستان مورد اعتماد و استقبال مردم و مسئولین قرار داده است. همچنین افزودند مشارکت دانشجویان رشته های گرافیک ، طراحی دوخت و معماری در طرح درآمد زایی غیرشهریه ای ، تولید لباس فرم و زیباسازی فضای مرکز و همچنین امکان ادامه تحصیل همزمان اولیا و فرزندان آنان بعنوان دانشجو و دانش آموز از دیگر مزیت های این پیوند است.
مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر در اقدامی گسترده کمک های مالی و جنسی مرکز سما ،دانش آموزان و دانشجویان را جمع آوری کرده و با کمک کانون های دانشجویی هلال احمر به مناطق سیل زده ارسال کرده است. امداد رسانی به مردم سیل زده در چنین شرایط بحرانی مهم‌ترین وظیفه انسانی تمامی هموطنان است که مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر با تمام توان آماده خدمت به هموطنان سیل زده می باشد.
انتصاب شایسته جناب آقای دکتر پیمان داوری را به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر، تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
سید محمد باقر محمدی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر در دیدار با رئیس اتاق اصناف و اعضا اتاق اصناف گفت: با توجه به این که مدارس و آموزشکده سما خمینی شهر در سایت واحد دانشگاهی مستقر هستند و دارای پتانسیل و ظرفیت بالقوه و از پیشتازان مدرسه دارای محسوب می شوند می توان از تجارب و توانایی های آن در برگزاری دوره های مهارتی استفاده کرد. همچنین شرایط لازم برای ثبت نام و ادامه تحصیل فرزندان همکاران اتاق اصناف در مدارس و آموزشکده سما مهیا است. وی با بیان اینکه پیوند سما و واحد خمینی شهر از مقطع ابتدایی تا دانشجویی و بویژه در مقطع دکتری نشان از مدیریت فکور ورکارآمد در دانشگاه است که جای دارد از تلاش خوب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر و مسئولان در بخش های مختلف که با همدلی چنین شرایط خوبی را فراهم کرده اند قدردانی کنم.
رئیس اتاق اصناف شهرستان خمینی شهر در بازدید خود از امکانات و تجهیزات مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر در بازدید خود از امکانات و تجهیزات مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر به همراه اعضا اتاق اصناف گفت: با توجه به اینکه مدارس و آموزشکده سما خمینی شهر در سایت واحد دانشگاهی مستقر هستند و دارای پتانسیل و ظرفیت بالقوه و از پیشتازان مدرسه داری محسوب می شوند می توان از تجارب و توانایی های آن در برگزاری دوره های مهارتی استفاده کرد. سید محمد باقر محمدی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر نیز با استقبال از انتقال تجارب و تعامل دو طرفه تاکید کرد که این مرکز آمادگی لازم برای برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارتی را با توجه به سیاست های سازمان سما مبنی بر تبیت نیروهای تکنسین و مهارتی را دارد.....برای مشاهد عکس خبر بر روی عکس کلیک کنید.
مسئولین نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان خمینی شهر و فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهر درچه با خانواده شهدای مدافع وطن(شهیدان یحیی براتی، ابراهیم براتی و حسنعلی ترکیان) دیدار و گفتگو کردند. سید محمد باقر محمدی رئیس نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند امروز ارزش زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و ما نیز باید پیرو راه شهیدان باشیم. وی افزودند : منازل شهدایی که امروز سعادت داشتم وارد آن بشوم قطعا جایگاهی از بهشت است و ما باید قدر آن را بدایم. ایشان در پایان از فرزاندان شهدای مدافع وطن خواستند تا راه پدران خود را ادامه دهند و افزودند نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان آماده ارایه همکاری در زمینه های قرآنی، فرهنگی و مذهبی با خانواده های شهدا را دارد. سرهنگ منصوری فرمانده سپاه ناحیه درچه نیز از شجاعت و دلاوری شهدای مدافع وطن سخن گفت و خاطرات خود با آن شهیدان را بیان کرد. برای مشاهد عکس خبر بر روی عکس کلیک کنید.
جلسه هم اندیشی رئیس مرکز سما خمینی شهر ، جناب آقای سید محمد باقر محمدی با آقای درویشی، رئیس اداره کتابخانه و انجمن خیرین کتابخانه ساز و همکاران ایشان در دانشکده سما خمینی شهر برگزار شد. برای مشاهد عکس خبر بر روی عکس کلیک کنید.
جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان پسر با حضور رئیس مرکز سما خمینی شهر به همراه معاونان پشتیبانی آموزشی و پژوهشی و فرهنگی دانشجویی و مدیر فرهنگی در تاریخ 1397/12/13 در سالن دانشکده سما خمینی شهر برگزار شد. برای مشاهده عکس بر روی عکس خبر کلیک کنید.
جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان با حضور رئیس مرکز سما خمینی شهر به همراه معاونان پشتیبانی آموزشی و پژوهشی و فرهنگی دانشجویی و مدیر فرهنگی در تاریخ 1397/12/12 در سالن دانشکده سما خمینی شهر برگزار شد. برای مشاهده عکس بر روی عکس خبر کلیک کنید.
جلسه هم اندیشی رئیس مرکز سما خمینی شهر ، جناب آقای سید محمد باقر محمدی با معلمان مقطع پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه سما برگزار شد. برای مشاهده عکس خبر بر روی عکس کلیک کنید.
جلسه هم اندیشی رئیس مرکز سما خمینی شهر ، جناب آقای سید محمد باقر محمدی با اولیا دانش آموزان مدرسه دخترانه سما برگزار شد. برای مشاهده عکس بازشده خبر بر روی عکس کلیک کنید.
1 2
چهارشنبه 04 اردیبهشت ماه 1398
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا